LINIE NA DŁONI

PUBLICIDAD

Ręka jest poprzecinana liniami, które ukazują przeznaczenie danej osoby. Znaczenie linii lewej i prawej dłoni może być różnie interpretowane. Lewa ręka jest bierna: zachowuje cechy dziedziczne, czyli wrodzony charakter, od którego częściowo zależy przeznaczenie danej osoby. Za to prawa ręka jest aktywna i ujawnia możliwości świadomego działania w celu przekształcenia predyspozycji przedstawionych na drugiej ręce. Konieczna jest zatem analiza obu rąk.

Linia życia
Linia życia jest najważniejszą i najbardziej znaczącą linią. Zazwyczaj rozpoczyna się na krawędzi dłoni, w równej odległości pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Może wskazywać długie, szczęśliwe życie, bez poważnych chorób, a także uczuciowość; zmysłowość, pewność siebie, aktywny i porywczy temperament; lub chłód, delikatny stan zdrowia i nieadekwatne rezerwy życiowe.

Linia głowy
Znajduje się ona między linią życia i linią serca. Może ona być złączona lub oddzielona od linii życia; przestrzeń, która je oddziela, może ilustrować zmiany cech temperamentu i przeznaczenia. Linia ta pozwala ocenić wartość psychiczną, czyli zdolności intelektualne, siłę samokontroli i siłę woli.

Linia serca
Z jej lokalizacji, kształtu i odchyleń od wyznaczonego przebiegu uzyskiwane są informacje na temat cech emocjonalnych danej osoby i jej psychicznych możliwości, a także wskaźników stanu fizycznego serca.

Linia miłości i małżeństwa
Miłość to niezwykle ważne wydarzenie bez względu na to, czy prowadzi do małżeństwa, czy tworzy głęboką więź, która nie musi zakończyć się zalegalizowaniem związku.  W ten sposób wszystko, co dotyczy uczucia miłości, które ma swoje miejsce w sercu człowieka, ma wpływ na tę linię, która jest szczególnie dedykowana życiu emocjonalnemu i sentymentalnemu. Rozgałęzienia, które znajdują swój początek w takiej linii, wykazują, czy serce będzie bić dla więcej niż jednej osoby w danym czasie; jeśli rozgałęzienia są bardzo liczne, jest to oznaką skłonności do ulegania miłosnej grze bez głębi.

Linie dzieci
Na ogół są to znaki bardzo małe i niezwykle subtelne, które wymagają szczególnego i starannego badania, co sprawia, że jest to proces bardzo trudny lub niemal niemożliwy w przypadku dłoni osoby bardzo nerwowej, ponieważ są one przecięte przez niezliczone niewielkie linie.

PUBLICIDAD

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*