JAK WYBIERASZ ODPOWIEDNIEGO PARTNERA DLA SIEBIE?

PUBLICIDAD

Wielu ludzi nie wie, jak zaangażować się w związek pełen miłości. Jaki jest najlepszy sposób, aby wybrać partnera? A po wybraniu jednego, skąd wiesz, czy on jest dla Ciebie odpowiedni?

  1. Kiedy wybierasz partnera, gdy Twoje serce jest zamknięte, doprowadzi to do braku połączenia z sercem tej osoby.

I to nie to, czego szukasz w związku. Chociaż partner, którego wybraliśmy w naszych umysłach jest łatwy i przyjemny, jeśli Twoje serce nie jest w tej relacji, to nigdy nie zakochasz. To jest po prostu przyjaźń. A chcemy miłości.

 

  1. Nie możesz być osobą mądrzejszą niż Twoja podświadomość. Myślisz, że możesz. Jednak nie możesz.

Niestety, wiedza o Twoich wzorcach nie wystarczy, aby zatrzymać ich powtarzanie. Tak, warto wiedzieć, dlaczego czujesz to, co czujesz, ale te uczucia nie odchodzą tylko dlatego, że zdajesz sobie z nich sprawę.

 

  1. Podjęcie prób zmiany spowoduje, że moje problemy w związkach znikną.

Twoja podświadomość jest zaprogramowana tak, aby prowadzić Cię do ludzi, którzy przywołają stare wzorce, doświadczenia i lęki, które miały swój początek dawno temu. Nie chodzi o to, aby przechytrzyć ten proces, szukając kogoś, kto jest inny; chodzi o to, aby walczyć z naszymi obawami.

“Właściwy” partner to taki, który pomaga nam się rozwijać. Zaufaj temu procesowi! Słuchaj swojego serca, niech Cię prowadzi i bądź chętny do współpracy we wszystkich kwestiach z ludźmi, któr

PUBLICIDAD

1 Comment on JAK WYBIERASZ ODPOWIEDNIEGO PARTNERA DLA SIEBIE?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*