Ulubione medium księżnej Diany, Sally Morgan, na celowniku oszustów

PUBLICIDAD

Sally, słynne medium, stała się ofiarą okrutnego oszustwa internetowego, które dało oszustom tysiące funtów. Sally, która była ulubionym medium księżnej Diany, stała się detektywem i wytropiła osobę, która, jak wierzy, jest za to odpowiedzialna. Medium powiedziało, że oszuści utworzyli na Facebooku łańcuch fałszywych profili na jej nazwisko i kontaktowali się z fanami, oferując prywatne odczyty.

Ich celem byli fani, którzy współpracują z jej oficjalną stroną na Facebooku, która ma 200.000 śledzących. Ale po otrzymaniu płatności – zwykle między 20 a 30 funtów – oszuści po prostu blokowali ofiary i działali dalej.

Sally (64 lata) mówi, że niektórzy z fanów podali oszustom dane swoich kont bankowych, a ci je potem opróżniali. Jej zespół wierzy, że wytropił mózg całej operacji pod adresem w pobliżu Hartlepool i w marcu przekazał szczegóły policji w Cleveland.

Sally twierdzi, że wytropiła mózg, kierujący oszustwem, ale podkreśla, że jej skargi nie były traktowane poważnie przez policję. “Pracowałam bardzo ciężko przez wiele lat, aby zbudować swoją reputację, a ten oszust może ją zniszczyć.” Rzecznik policji w Cleveland potwierdził, że badano sprawę, ale dodał, że ponieważ nie zgłosiła się żadna z ofiar, dochodzenie zostało zamknięte.

PUBLICIDAD

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*