Sygnały, które świadczą o tym, że opanowujesz prawo przyciągania do perfekcji.

PUBLICIDAD
  1. Masz wysokie oczekiwania.

Większość dorosłych stało się dziś realistami, praktykującymi od lat struktury ograniczające przekonania. Jednak mistrzowski twórca jest znacznie bardziej idealistyczny i widzi możliwości znacznie większe, niż większość społeczeństwa może zobaczyć.

  1. Zazwyczaj używasz pozytywnego języka i unikasz plotek i posądzeń.

Już nie wierzą, że za problemy i niekorzystne okoliczności mogą winić innych ludzi. Tak więc, w celu poprawy jakości własnego życia, ci twórcy często starają się z całych sił, aby zachowywać się pozytywnie. Mogą nie być w 100% pozytywne cały czas.

  1. Jesteś w stanie oderwać się od wyników.

Wykwalifikowany manifestor rozumie, że chodzi o otrzymywanie marzenia, a nie o wymuszanie ich spełnienia. Oni wierzą w zdolności wszechświata, więc często podporządkowują swoje pragnienia bez ich nadmiernego analizowania.

  1. Sposób patrzenia na świat zmienia się dramatycznie.

Świadomy twórca rozumie, że wszystko jest możliwe i że ograniczenia, których doświadczamy, są jedynie ograniczeniami w naszych umysłach. U świadomych twórców powoduje to często dramatyczne zmiany w sposobie postrzegania związków, zasad, pracy, zdrowia, ekonomii, rządów i ogólnie całego społeczeństwa.

  1. Zauważasz korzyści w problemach i negatywnych sytuacjach.

Wiele osób daje się pochłonąć przez problem i całkowicie przegapia okazję do rozwoju. Z tego powodu wiele osób stosuje te same ograniczające wierzenia struktury przez całe życie. Wysoce umiejętny, wprawny Twórca jednak nie!

PUBLICIDAD

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*