Oznaki, że spotkałeś swoją drugą połówkę

PUBLICIDAD

Bliźniaczy płomień jest innym i bardziej dogłębnym związkiem pod wieloma względami niż bratnia dusza. Chociaż możemy mieć wiele bratnich dusz w naszym życiu, zarówno platonicznych, jak i romantycznych, istnieje tylko jeden bliźniaczy płomień. To dlatego, że bliźniaczy płomień jest ogólnie rozumiany jako fizyczne ucieleśnienie ekspresji duszy, który jest przeciwnym lub zgodnym aspektem własnej duszy.

Oto trzy objawy spotkania własnego bliźniaczego płomienia:

  1. Intensywne Przyspieszenie Ewolucji: Zwykle, gdy bliźniacze płomienie się spotykają, występuje natychmiastowa i intensywna reakcja, a następnie gwałtowne przyspieszenie rozwoju osobistego i ewolucji zarówno dla bliźniaków, oraz dla każdego z nich z osobna.
  2. Wieczny Zmysł Poznania: Kiedy spotykasz swój bliźniaczy płomień, to będzie to uczucie połączenia jak żadne inne, którego kiedykolwiek doświadczyłeś w tym życiu, a jednak uczucie dotknie czegoś niesamowicie znanego i pięknego w Twoim sercu.
  3. Spokój i/lub Chaos: Jak wspomniano, spotkanie bliźniaczego płomienia nie jest dla osób o słabych nerwach, dlatego niewiele dusz się na to decyduje w ich obecnym wcieleniu. Relacje płomieni bliźniaczych może albo wznieść się z niewiarygodną ekspansją miłości i akceptacji lub może gwałtownie rozbić się i spalić w chaosie i bólu, jeżeli bliźniak jest w oporze i nie chce lub nie jest gotowy do uwolnienia wierzenia, zwyczajów i paradygmatów.
PUBLICIDAD

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*