PRZEMYŚLENIA NA TEMAT IDEALNEGO PARTNERA

PUBLICIDAD

Tym, którzy czują się zagubieni w poszukiwaniu swojego idealnego partnera lub nie są zadowoleni ze swojego obecnego partnera, te pytania pomogą dokonać przemyśleń, których potrzebują, aby ocenić swojego aktualnego lub potencjalnego partnera. Mając świadomość, że troszczysz się o niego, pamiętaj, że dopasowanie partnera jest sprawą podstawową!

Należy zwrócić uwagę, że Twoje odpowiedzi na te pytania zależą od stopnia zaangażowania w związek i od tego, jak ważna jest dla Ciebie obecność innej osoby w Twoim życiu.

1. Czy mój partner pomaga mi osiągnąć cele, których nigdy nie mógłbym/mogłabym osiągnąć na własną rękę?

2. Czy mój partner jest dla mnie wyzwaniem, czy może po prostu daje mi komfort i poczucie towarzystwa?

3. Czy on/ona jest partnerem także w moich marzeniach i osobistych zmaganiach, czy tylko zapewnia mi towarzystwo?

4. Czy jestem zaangażowany w ten związek? Dlaczego?

5. Czy staję się lepszą osobą dzięki temu związkowi? Czy ta relacja daje mi możliwość wykorzystania całego mojego potencjału jako jednostki i jako osoby w związku?

6. Czy szanuję i podziwiam większość rzeczy związanych z moim partnerem? Te, które sprawiły, że zrezygnowałem/zrezygnowałam ze swoich marzeń i celów lub które skonfrontowały mnie z nimi?

7. Czy podoba mi się, że mój partner kocha mnie w ten sam sposób, w jaki ja go kocham?

8. Czy nie ma wyjścia z kryzysu w relacji i oboje chcą zrezygnować ze związku, aby w ten sposób uniknąć konfrontacji; czy może stawiają sobie czoła na równych zasadach?

PUBLICIDAD

1 Comment on PRZEMYŚLENIA NA TEMAT IDEALNEGO PARTNERA

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*